Balzam na kožu Philadelphia 50ml


Bacon&Balucci, láska pre Tvojho psíka. 

Naši psíkovia si zaslúžia mimoriadnu starostlivosť a lásku, preto s láskou a precíznosťou navrhujeme naše výrobky a používame prírodné materiály, ktoré sú chlpáčom prirodzené. 
 
Hračky z našej ponuky sme starostlivo vyberali, skúmali a testovali. Ponúkame Ti iba také hračky, na ktoré naši psíkovia reagovali pozitívne.
Naše obojky a vôdzky vyrábame poctivo a ručne z pravej kože - takej pevnej, ako je puto medzi Tebou a Tvojim domácim miláčikom.
 

Handmade - Ručne vyrábané na Slovensku.
Jedinečnosť - Meno Tvojho psíka vygravírujeme priamo do kože.
Komunita - Bacon&Balucci nie je len obyčajný e-shop. Prinášame praktické tipy a články, náučné aj zábavné videá, prechádzky, či tradičnú remeselnú výrobu. Tak neváhaj a pridaj sa so svojím psíkom ku komunite Bacon&Balucci.  

pamlsky pre psa

Skladom
€4,20

Balzam na kožu Philadelphia je čisto prírodný produkt vyrobený z včelieho vosku a rastlinných olejov, špeciálne vyvinutý na ošetrenie, impregnáciu, konzerváciu a oživenie kožených produktov.

Koža je ušľachtilý materiál a práve preto potrebuje starostlivosť, aby nám mohla dlho slúžiť. Balzam na kožu pomáha tento problém riešiť, a to s vynikajúcou kvalitou a jednoduchou aplikáciou, neobmedzenou životnosťou, a pritom úplne ekologicky. Balzam na kožu má príjemnú prírodnú arómu, nie je lepkavý ani mastný.

Po aplikácii koža zmäkne, stáva sa odolnou proti praskaniu a premokaniu, tým sa predlžuje jej životnosť. Navráti a obnoví na dlhú dobu pôvodnú farbu kože. Philadelphia balzam neponúka len krátkodobú krásu a povrchnú úpravu, ale kožu oživuje zvnútra. Suché póry sa pravidelným ošetrením znovu naplnia životom, vďaka čomu predĺžite životnosť kožených produktov.

Balzam je bezfarebný, a preto je použiteľný na všetky farby kože. Je veľmi úsporný, a preto cenovo veľmi výhodný. 1ml postačuje približne na 0,5 metra štvorcového kože, pričom záleží aj na akosti a opotrebovaní kože.

K balzamu dostaneš zadarmo aplikačnú špongiu.

 NAŠE POSLANIE

Veríme, že naši chlpatí miláčikovia si zaslúžia mimoriadnu starostlivosť a lásku, aby sa cítili šťastne a vyzerali úžasne. 
Preto naše výrobky navrhujeme dôkladne a s láskou, a používame prírodné materiály, ktoré sú chlpáčom prirodzené. 
Poctivo a ručne vyrábame z takej pevnej kože, ako je puto medzi Tebou a Tvojim domácim miláčikom. 
Tvoj psík je jedinečný, presne ako bude jeho obojok s menom vyrytým v koži.
 
Láska vyrytá v koži, to sú Bacon&Balucci ručne vyrábané obojky a vodítka. 

 


 


ČO O NÁS HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI?

recenziarecenzia 1recenzia 2

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: