Kto sme a ako sme vznikli?

uffa_1

Milý milovník psíkov,
 
radi by sme Ti v tejto sekcii ukázali celý náš tím, predstavili sa a vyrozprávali Ti náš neobyčajný príbeh. :)
 
 
Sme partia mladých, ambicióznych psíčkarov, ktorí dlhú dobu hľadali ten správny obojok, v ktorom by sa naši psíkovia, konkrétne weimarsky stavači, cítili skvelo a vyzerali úžasne. Pri nákupe drahého obojku z chovateľských potrieb, ktorý prezentovali ako kožený, nás však čakalo malé “prekvapenie”. Obojok totiž nebol vyrobený z pravej kože a jeho kvalita neodpovedala cene. Táto skúsenosť nás ale doviedla k uvedomeniu, že by sme to vedeli urobiť lepšie, krajšie, s láskou a hlavne u nás, na Slovensku.
 
V tom čase sme už totiž spolupracovali s rodinnou manufaktúrou, firmou Hoffe, na ich ručne vyrábaných opaskoch. Vedeli sme, že Peter so synom Martinom sú veľmi zdatní a kreatívni umelci. Majú viac než dve dekády skúseností a tradičnú ručnú výrobu maju vyšperkovanú do posledného detailu.
 
Predstavili sme im svoju ideu o kožených obojkoch a vôdzkach pod značkou Bacon&Balucci a chlapci z Hoffe ju s nadšením prijali. Peter bol kedysi vášnivý psíčkar a s nápadom vyrábať kožené obojky sa počas svojej práce stretol hneď niekoľkokrát. Pustiť sa do výroby kožených doplnkov pre psíkov sa rozhodol ale až s nami, vďaka naším originálnym nápadom a chuťou vytvoriť niečo nové. Nasledovalo niekoĺko mesiacov navrhovania, dizajnovania, skúšania a testovania. Dali sme si záležať na všetkých detailoch a materiáloch, ktoré sme pri výrobe použili. Vznikla tak prvá kolekcia ručne vyrábaných elegantných obojkov Bacon&Balucci.

okskuska
 
Čas a energia, ktorú sme venovali vývoju, sa napokon pretvorila do príjemného pocitu z dobre odvedenej práce. Následná skvelá odozva na elegantné obojky od naších zákazníkov a kamošov psíčkarov nás ešte viac motivovala pracovať na tom, aby sme ponuku rozšírili o nové obojky a vôdzky, vhodné pre každého psíka na každú príležitosť. 
 
Okrem kvalitných obojkov a rôznych ručne robených doplnkov, by sme pre teba chceli prinášať hodnotu a informácie, ktoré uľahčia Tvoj život so psíkom, zdvihnú Ti sebavedomie pri každodennej vychádzke a vytvoria z vás štastný a nerozlučný pár.
 
Chceme a budeme značkou, ktorá je nielen luxusná, ale aj funkčná a posunie chvíle s Tvojím psíkom na nový, dosiaľ nepoznaný level. 
 
Ďakujeme za Tvoj čas.
 
 
S láskou,
Bacon & Balucci
 

 
Náš tím


Ambiciózny mladý tím plný pozitívnej energie a 
chuti priniesť na Slovensko kvalitu, hodnotu a lásku.
 
 baconko Dávid Slaninka   
 CEO 
 
matejko  
Matej Baluch 
 CEO
                                     
hoffemistr Martin Hoffelder    
Produktový dizajnér
  
 sefko Peter Hoffelder
Vedúci výroby
 marketing  Filip Dam
   Marketingový riaditeľ
  natalka Natália Hoffelderová  
Expedičné oddelenie